Budujemy elektrownie słoneczne razem z firmą AM Group

dom

AM Group A.Serkowski, M.Łanino S.C. z Łochowa to firma, która prowadzi działania z zakresu doradztwa i montażu instalacji fotowoltaiki. Wprowadzenie takiego rozwiązania pozwoli zmniejszyć rachunki za prąd i znacznie podbudować domowy budżet. Zaoszczędzone środki można odłożyć lub wykorzystać w inny sposób. Oferowane rozwiązanie jest ekologiczne, ponieważ wykorzystuje odnawialne źródła energii.

Program wsparcia budowy fotowoltaiki

Praktycznie dla każdego właściciela domów pojawiła się realna szansa na uzyskanie wsparcia finansowego z programu. Każdy właściciel domu będzie miał również wpływ na ochronę środowiska dzięki zainstalowaniu tego ekologicznego rozwiązania. Polski Rząd chce zainwestować w termomodernizację ponad 100 miliardów zł. Plan realizacji jest zaplanowany na wiele lat, co pozwoli osiągnąć zamierzone efekty ekologiczne i ograniczyć redukcję gazów cieplarnianych do atmosfery. Fotowoltaika Bydgoszcz to rozwiązanie, którym powinni zainteresować się osoby chcące zmniejszyć opłaty za energię elektryczną. Program „Czyste powietrze” został uruchomiony rok temu i obejmuje dofinansowanie do fotowoltaiki lub uzyskanie pożyczki.

Wsparcie firmy AM Group

Firma z Łochowa AM Group daje gwarancję profesjonalnego doradztwa, wykonania instalacji oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Nasza domowa sieć zostanie również przez tę firmę podłączona do sieci energetycznej. Zadaniem klienta jest więc tylko podjęcie decyzji na podstawie przedstawionych przez firmę informacji. Własną elektrownię słoneczną można zbudować nawet bez wyłożenia oszczędności. Oferowana pożyczka ma wyjątkowo korzystne warunki, a jej oprocentowanie wynosi około 2 %. Pożyczka udzielana jest na długi okres, nawet na 15 lat. Raty są więc wyjątkowo niskie i stać na nie praktycznie każdego. Klienci, którzy chcą się ubiegać o pożyczkę, mogą uzyskać więcej informacji od firmy AM Group pod numerem telefonu 518 573 422.

Program „Twój Prąd”

Na przełomie sierpnia i września ma zostać uruchomiony nowy program „Twój prąd”. Rozwiązanie pozwoli uzyskać dotację nawet na 50% wartości kosztów budowy fotowoltaiki. Maksymalna dotacja wynosi 5 tys. zł, a przyznanie dotacji odbywa się w bardzo prosty sposób. Wszelkie kwestie można ustalić z firmą AM Group pod wyżej wspomnianym numerem telefonu.

Ulga termomodernizacyjna

Rząd przygotował również rozwiązanie skierowane do podatników podatku dochodowego od osób fizycznych. Mogą z niego skorzystać osoby opłacające podatek według skali podatkowej 18% lub 32% oraz opłacających ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Osoby te muszą być właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Od ubiegłego roku można odliczyć nawet 53 tys. w ramach wspomnianej ulgi na termomodernizację domu.