Co nowego od fintecnic?

dom

Fintecnic to producent okien i drzwi z Łodzi, który stawia na najwyższą jakość stolarki okiennej w atrakcyjnych cenach. W asortymencie oferuje szeroki wybór okien, m.in. okien aluminiowych, PCV, jak również rolet zewnętrznych i moskitier. Produkty marki wytwarzane są w nowoczesnym parku maszynowym z 2020 roku. Trwałe i solidne okna z najwyższej jakości materiałów nie muszą być drogie! Fintecnic oprócz produkcji, sprzedaży i dystrybucji okien świadczy także usługi montażu i pomiaru przez profesjonalną kadrę. Oferowany jest również dowóz i montaż okien, drzwi czy bram oraz instalacja rolet w domach i innych budynkach. 6 lat doświadczenia na rynku zaskarbiło zaufanie tysięcy zadowolonych klientów i pomogło wyrobić firmie miano zaufanej i solidnej marki.

Czym wyróżnia się firma Fintecnic?

  • Ponad 100 kolorów oklein
  • Bogata oferta asortymentu
  • Cotygodniowe transporty
  • Profesjonalna obsługa i wykwalifikowana kadra
  • Atrakcyjne ceny za wysoką jakość produktów
  • Szeroka gama rozwiązań energooszczędnych

Okna Fintecnic – nowy wymiar okien aluminiowych

Aluminium jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów budowlanych, prawie niewymagającym konserwacji, świetnie izolującym i trwałym. Elegancki profil aluminiowy gwarantuje maksymalny dostęp światła i różnorodność zastosowań. Dzięki nowoczesnym technologiom okna aluminiowe nie są już uznawane za profile zimne – na stronie fintecnic.pl znajdziemy okna aluminiowe przeznaczone do wymagających wysokiej izolacji termicznej i dźwiękowej budynków o budowie trójkomorowej. Użyte w nich przekładki termiczne i uszczelki pozwalają na uzyskanie wyjątkowo niskiej wartości współczynnika przenikania ciepła. Zachęcamy do zapoznania się z modelem energooszczędnego okna aluminiowego MB70 i innych wariantów na stronie producenta!

Szeroki wybór moskitier w Fintecnic

Fintecnic przygotował szeroki wybór solidnych moskitier. Ich rama stworzona jest z ekstrudowanego aluminium, co czyni moskitiery odporne na zginanie i niepodatne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Aluminium wyróżnia niezwykła trwałość, więc moskitiery bez wątpienia będą niezawodnie służyć przez długie lata. W ofercie znajdziemy moskitiery ramkowe montowane na okna i na drzwi, moskitiery drzwiowe, moskitiery rolowane, przesuwane i plisowane, jak również niezbędne zimą moskitiery anti-smog – wyłapujące szkodliwe pyłki z powietrza.

Stolarka okienna Fintecnic – okna i akcesoria okienne

Oprócz szerokiej gamy okien aluminiowych, okien drewnianych czy okien PCV, w asortymencie Fintecnic znajdziemy również akcesoria okienne. Wśród nich możemy wybrać najlepszej jakości klamki okienne w wielu kolorach, ramki międzyszybowe PCV, parapety kamienne, stalowe i aluminiowe, szprosy okienne (szczebliny), nawiewniki do okien, czyli aeratory okien oraz nakładki na okna aluskin. Tak kompleksowa oferta produktów sprawia, że w Fintecnic znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie fintecnic.pl