Dlaczego warto kupić wannę prostokątną?

łazienka

Łazienka to pomieszczenie, które powinno być nie tylko ładne, ale także praktyczne. Komfortowe korzystanie zapewniają takie sprzęty jak wanna, miska wc czy zlew. Podczas wyboru wyposażenia postaw na wysoką jakość wykonania oraz sprawdzonych producentów.

Wanna prostokątna 180 x 70: materiał wykonania

Obecnie spotykamy głównie wanny prostokątne Nisa wykonane z akrylu. Materiał jest bardzo popularny ze względu na lekkość oraz bardzo dobre właściwości izolacyjne. Wanny prostokątne akrylowe są doceniane za brak wrażenia „zimnego materiału”, które było obecne podczas użytkowania wanien żeliwnych. Lekkość wanny akrylowej prostokątnej 180 x 70 docenimy także podczas montażu. Podczas nalewania wody nie usłyszymy także hałasu, ponieważ akryl ma właściwości dźwiękochłonne. Wanny prostokątne oferowane w sklepach internetowych wyróżnia wysoka jakość materiałów oraz sprawdzone rozwiązania. Warto wspomnieć, że wanna Nisa nie ulegnie przebarwieniom, a na powierzchni materiału nie pojawią się zacieki. Akryl pozwala zapobiegać także gromadzeniu zabrudzeń, ponieważ powierzchnia wanny jest bardzo gładka. Produkt można czyścić za pomocą różnorodnych środków używanych w domu.

Dlaczego warto kupić wannę prostokątną?

Wanny prostokątne do zabudowy mają wiele zalet, które docenimy podczas codziennego użytkowania oraz aranżacji łazienki. Produkt można umieścić pod ścianą i stworzymy w ten sposób bardzo komfortową strefę do kąpieli. Prostokątną wannę 180 x 70 można obudować za pomocą parawanu, który zapobiegnie rozlewaniu wody. Ten elegancki produkt bardzo łatwo zestawić z innymi elementami wyposażenia łazienki. Dzięki klasycznej formie możemy ją wykorzystać w wielu rodzajach aranżacji i stylach wnętrzarskich. Przestronna wanna prostokątna zapewni komfort podczas kąpieli oraz prezentuje się we wnętrzu bardzo interesująco.

W jakich łazienkach sprawdzi się wanna prostokątna?

Ten niezwykle klasyczny model wanny Nisa sprawdzi się w bardzo różnorodnych aranżacjach:
1. w łazienkach minimalistycznych i nowoczesnych,
2. w łazienkach w stylu rustykalnym: możesz zestawić wannę z płytkami o wzorze drewna czy obudować ją prawdziwym drewnem egzotycznym,
3. wannę możesz obudować parawanem i połączysz w ten sposób wygodę wanny i walory praktyczne prysznica,
4. wanna prostokątna Nisa idealnie pasuje do parawanów wykonanych ze szkła z drobnym wzorem.

Urządzenie łazienki powinno być uzależnione od potrzeb domowników oraz ich gustu. Modne w ostatnim czasie są płytki we wzory patchwork lub bardzo duże płytki, które optycznie powiększają łazienkę.