Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnego czyszczenia kanap i dywanów?

kanapa

Samodzielne czyszczenie dywanów oraz kanap jest dość problematyczne. Dawniej korzystało się tylko z tzw. trzepaka przed blokiem i trzepało dywan z zabrudzeń. Czyszczenie na mokro przeprowadza się za pomocą gąbki nasączonej detergentem i czyściło się dywany i kanapy ręcznie. Współcześnie coraz bardziej popularne staje się czyszczenie kanap i dywanów odkurzaczem piorącym. Ten rodzaj czyszczenia poprawia wygląd kanapy i pozwala usunąć wszelkie roztocza. Doczyścimy również nawet największe zabrudzenia, które ciężko usunąć podczas ręcznego czyszczenia środkami dostępnymi w sklepach. W artykule omówimy zalety profesjonalnej usługi prania i czyszczenia.

Jakie są efekty usługi?

Pranie kanap Łódź przynosi spektakularne efekty, które można podziwiać w zakładce “galeria”. Dzięki oddaniu kanapy w profesjonalne ręce zyskamy praktycznie nowy mebel bez konieczności zakupu nowej kanapy w sklepie. Przeszkoleni pracownicy zadbają o to, aby mebel wyglądał i pachniał jak nowy. Czyszczenie kanap Łódź to również pozbycie się z powierzchni mebli wszelkich roztoczy, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Mało kto wie, że większość kurzu osiada we wnętrzu kanapy i tam rozwija się najwięcej bakterii. Wykorzystanie odkurzaczy o dużej mocy ukaże stopień zabrudzenia. Firma świadczy usługi na terenie Łodzi, gdzie dojazd jest darmowy. Z oferty mogą skorzystać również klienci mieszkający pod Łodzią, a wówczas koszt dojazdu wynosi od 10 do 30 zł.

Na czym polega usługa?

Początkiem każdego zlecenia jest dokładne zapoznanie się z materiałem, sprawdzenie ewentualnych ubytków oraz struktury. Czyszczenie kanap Łódź przybiera więc kilka etapów, które pozwolą pozbyć się wszystkich zabrudzeń. Najpierw na czyszczoną powierzchnię aplikujemy aparat likwidujący zanieczyszczenia i zmiękczający tkaninę. Kolejny krok to zasadnicze pranie, a zawarta w odkurzaczu woda zbiera zaaplikowaną substancję razem ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Czynność prania powtarza się kilkakrotnie do uzyskania zadowalającego efektu. W koszt usługi doliczona jest także porada w jaki sposób pielęgnować mebel na co dzień.

Ile kosztuje profesjonalne pranie kanapy?

Koszt usługi jest uzależniony od wielkości czyszczonej powierzchni oraz stopnia zabrudzenia. Pranie kanap Łódź to inwestycja, która przyniesie nam wiele korzyści. Ceny za kanapę rozpoczynają się od 70 zł i są uzależnione również od rodzaju użytych detergentów. Oferujemy również pranie dywanów, materacy, krzeseł, narożników, wykładzin biurowych. Zaletą jest również cena, która jest bardzo niska w porównaniu z samodzielnymi próbami kupowania detergentów i nieudanymi próbami czyszczenia.