Drzwi wewnętrzne Twoich marzeń!

kuchnia

Jeśli poszukujesz firmy, która fachowo zajmie się kompleksowym doradztwem z zakresu aranżacji wnętrz, a przy tym wykonał pomiary wykładzin, czy otworu drzwiowego  doskonale trafiłeś! Jakiś czas temu, poszukiwałem dobrej firmy która zajmie się wystrojem wnętrz mojego biura. W internecie znalazłem informację o zrzeszającej najlepszych profesjonalistów w Trójmieście firmy w Gdańsku jaką jest Marka Decolan https://decolan.pl.

Postanowiłem więc wybrać się bezpośrednio do salonu stacjonarnego w Gdańsku i sprawdzić na własne oczy z czym mogę mieć do czynienia. Ku mojemu zdziwieniu zarówno aspekt doradztwa, montażu pomiarów, próbek, jak i transportu w firmie Decolan stoi na najwyższym poziomie.

Funkcjonowanie firmy Decolan opiera swoje codzienne działania przede wszystkim na doświadczeniu w branży, wyposażenia wnętrz. Pracownicy gwarantują kompleksowe i wielopłaszczyznowe przeanalizowanie każdego z problemów klienta, a także obsługę która spełnia europejskie standardy. Docalan dba o swoich klientów od pierwszego etapu aż do jego zakończenia. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości możliwe pozostanie posiłkowanie się wiedzą i doświadczeniem fachowców również po zakończeniu współpracy. W swojej ofercie marka Decolan dysponuje szerokim wyborem najwyższej jakości usług takich jak wykładziny, podłogi winylowe, podłogi laminowane, podłogi drewniane, a także drzwi Porta. W kwestii drzwi Porta istnieje możliwość zapoznania się z bezpłatnym poradnikiem i sprawdzeniem nowości które dostępne są w katalogu udostępnionym na stronie w formacie PDF https://decolan.pl/eclisse,28,pl.html

Dzięki niemu możemy dobrać najbardziej skomponowane do wystroju wnętrza rozwiązanie, które w pełni odpowie postawionym przez nas standardom. Ze względu na otwarcie firmy na rynek międzynarodowy i śledzenie obecnie obowiązujących standardów  oferuje ona wyłącznie takie produkty, które doskonale wpisują się w obecnie obowiązuje trenda modowe w branży wyposażenia wnętrz.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę z marką Decolan? Przede wszystkim na szczególną uwagę zasługuje aspekt komunikacyjny. Był on bowiem przeprowadzony na najwyższym poziomie i nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do tego, w jaki sposób zostałem potraktowany jako klient firmy Decolan. Fachowcy na samym początku zasłynęli z profesjonalnego doradztwa i wyboru dla mnie najbardziej optymalnej oferty. Na wstępnie umówiliśmy się na indywidualny termin, który został dopasowany do moich możliwości na pomiar dzięki czemu nie musiałam obawiać się, że popełnię błąd w trakcie dokonywania pomiaru otworu drzwiowego. Z racji tego że wahałem się nad doborem rozwiązania w postaci drzwi Porta otrzymałem próbki wykładzin podłóg oraz odpowiednich wykończeń drzwi. Dzięki temu w trakcie montażu którym również zajęła się firma Decolan poprzez wysłanie do mnie wykwalifikowanej ekipy monterskie miałem pewność, że wybrane i zakupione przeze mnie elementy wystroju zostaną doskonale skomponowane do całości mojego mieszkania.

Ponadto nie musiałam obawiać się że w trakcie transportu drzwi Porta zostaną przeze mnie uszkodzone bo firma dekolan zajęła się również i tym aspektem. Niemniej jednak jeśli ktokolwiek z klientów chciałby dokonać odbioru może uczynić to stacjonarnie w salonie w Gdańsku.