Hydronylon – co to właściwie jest?

dach

Hydronylon to nowoczesna, płynna membrana, która powstała po to, by tworzyć ochronną powłokę dla dachów wykonanych z różnych materiałów. Dzięki niej możliwe jest przeprowadzenie skutecznej renowacji pokryć dachowych zarówno z papy, blachy, jak i pianki poliuretanowej. Co istotne, ta innowacyjna technologia wyróżnia się wysoką skutecznością oraz jakością. Sprawdzi się w przypadku renowacji dachów wielkopowierzchniowych, budynków wielorodzinnych, budynków przemysłowych.

Kiedy warto zastosować Hydronylon?

Hydronylon sprawdzi się w wielu przypadkach. Do najczęstszych przyczyn jego zastosowania należą:

  • nagrzewanie powłoki,
  • nietrwała posypka,
  • nieszczelne połączenie,
  • konieczność konserwacji.

Hydronylon powstał, by ułatwiać skuteczne wykonywanie hydroizolacyjnych powłokowych pokryć dachowych. Preparat nanosi się w postaci płynnej na podłoża metalowe, mineralne oraz z papy bitumicznej. Hydronylon będzie doskonałym rozwiązaniem zarówno dla budynków mieszkalnych, jak i wielkopowierzchniowych czy przemysłowo-handlowych.

Jak przebiega renowacja dachu?

Jeśli decydujemy się na przeprowadzenie renowacji dachu przy użyciu Hydronylonu, koniecznie trzeba sprawdzić, jakie są kolejne kroki remontu. Faktem jest, że z biegiem czasu każdy dach ulega zniszczeniu. To dlatego przeprowadzamy co jakiś czas prace konserwacyjne, które mają za zadanie przedłużyć jego żywotność. Wpływ na niszczenie dachu ma promieniowanie UV czy zmienne warunki atmosferyczne.

Skutecznym rozwiązaniem, które poradzi sobie z postępującymi zmianami, są ekologiczne, a jednocześnie wodorozcieńczalne powłoki. Innowacyjny, niezwykle efektywny materiał, jakim jest Hydronylon, kosztuje od 21 zł za kilogram preparatu. W porównaniu do najwyższej jakości, koszt zakupu jest naprawdę niewielki. Warto zainwestować w ten nowoczesny produkt, by nie musieć martwić się późniejszymi zmianami występującymi na pokryciach dachowych.

Hydronylon to produkt, który posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest odporny na warunki atmosferyczne, dlatego cechuje się tak wysoką szczelnością oraz odbijaniem promieni UV. Kolejny plus to fakt, że Hydronylon wyróżnia się bezspoiwością. Jest w stanie dotrzeć nawet do najtrudniejszych miejsc ze względu na swoją płynną postać. Nie wymaga konserwacji.

Na jakie efekty można liczyć?

Po przeprowadzonej renowacji z użyciem Hydronylonu, można liczyć nie tylko na niezwykle skuteczne uszczelnienie czy wysoką trwałość oraz jakość, ale także na oszczędność energii i bezkosztowe utrzymanie. Poddasze będzie chłodne.