Jak wybrać dobry garaż blaszany?

1

Blaszaki to najczęstsze nazwa, jakiej używamy do określenia garaży blaszanych. Garaże blaszane służą głównie do przechowywania samochodu, ale wiele osób wykorzystuje je także jako schowki budowlane. Bardzo często możemy kupić garaż blaszany w standardowych wymiarach (3x5m) na praktycznie każdy samochód osobowy. Jednak istnieje także możliwość, aby dostosować wymiary garażu do swoich potrzeb, gdy posiadamy większe auto.

Wtedy też warto zapytać o indywidualne podejście do klienta, a na pewno uzyskamy odpowiednią pomoc.

Jaki jest największy błąd popełniany przy zamawianiu garażu blaszanego?

Największym błędem kiedy wybieramy garaż blaszany jest to, iż chcemy zbyt dużą wysokość. Wielu klientów składa zapytania o garaże trzymetrowe a tymczasem po indywidualny rozmowie Okazuje się, że w zupełności 1,90m – 2,5 metra wysokości garażu wystarczy.

Średnio musimy zapłacić około 8% więcej niż w przypadku standardowej ceny za każde podniesienie wysokości o 10 cm. Wtedy przy podniesieniu wysokości o jeden metr zapłacimy 80% większy koszt. Jeżeli więc wydaje nam się, że musimy mieć garaż większy o 1 metr, a po konsultacji okaże się że potrzebny nam jest tylko o pół metra, to oszczędzamy na tym aż 40%.

garaż

Czy można zlecić produkcję garażu na wymiar?

Zawsze istnieje możliwość, aby wykonać odpowiedni garaż na specjalne zamówienie. Najczęściej są to garaże na samochody osobowe, ale także na dostawcze oraz też na maszyny rolnicze. Z blachy wykonuje się także wiaty blaszane, hale blaszane altany, a nawet kojce dla psów.

Zastosowanie w dzisiejszych czasach blachy jest praktycznie nieograniczone możliwości i jeżeli masz niestandardowy projekt to również możesz się zapytać, czy dana firma potrafi dla ciebie go zrealizować.

Doświadczona firma zajmująca się garażami blaszanymi pomoże ci nie tylko wybrać odpowiedni garaż, ale także wykona profesjonalny montaż, dzięki czemu będziesz miał pewność, że garaż przetrwa przez wiele lat.

Najczęściej możemy także sprawdzić referencje danej firmy na rynku i jeżeli widzimy wiele udanych projekcji, to możemy być pewni, że taka firma spełnia również nasze oczekiwania.

 Zdjęcia pochodzą ze strony firmy Igopol