Klose meble: idealny wybór do Twojego mieszkania!

kanapa

Wysokiej jakości meble wykonane z litego drewna tworzą we wnętrzach niesamowity klimat. Produkty Klose są wykonane z dbałością o każdy szczegół, dlatego długo pozostaną w świetnej kondycji. Do produkcji mebli wykorzystywane są tylko naturalne materiały, co pozwala na użytkowanie ich przez dzieci oraz alergików.

Ekskluzywne kolekcje mebli

Klose od ponad 50 lat zajmuje się produkcją niezwykle nowoczesnych i eleganckich mebli. Oferowane produkty to przede wszystkim świetny design oraz wysoka jakość wykonania. Kolekcje mebli można dopasować do wielu rodzajów pomieszczeń, dzięki czemu firma cieszy się uznaniem na rynku od wielu lat. Projekty są wykonywane przez znanych projektantów, dzięki czemu meble wyróżnia niesamowity design. Klose meble nadają wnętrzom wspaniały klimat i będą ponadczasowym dodatkiem w każdym mieszkaniu. W ofercie znajdziemy kolekcje do salonu, jadalni, sypialni czy gabinetu.

Troska o naturę

Technologia tworzenia mebli zmienia się wraz z biegiem lat. Najważniejsze w procesie tworzenia tego rodzaju produktów to jednak talent oraz doświadczenie stolarza. W Klose do produkcji naszych mebli wykorzystujemy tylko naturalne materiały, głównie szlachetny materiał, jakim jest drewno. Uważamy bowiem, że wartościowe meble mogą powstać tylko z litego drewna. Mimo dostępności nowoczesnych technologii nasze podejście do produkcji nie zmieniło się od wielu lat. Drewno nie zostało wyparte z rynku i nadal jest doskonałym elementem dekoracyjnym w Państwa domach. Meble wykonane z litego drewna są niezwykle solidne i trwałe, co docenia wielu klientów. Jednym z argumentów przemawiających za drewnem jest również piękny zapach materiału oraz olejków. Drewno docenią szczególnie osoby dbające o środowisko naturalne oraz wyjątkowość rozwiązań w mieszkaniu.

Wysoka jakość wykonania

Materiały do wykonania mebli wyróżnia wysoka jakość, dzięki surowej selekcji. Przez wszystkie lata naszej działalności dbamy bowiem o każdy szczegół wykonania naszych produktów. Drewno pozwoli cieszyć się meblami przez długi czas. Projektując rozwiązania do Państwa mieszkań, zadbaliśmy także o ergonomię produktów, czyli prawidłową postawę podczas siedzenia. Materiały są w pełni naturalne, dzięki czemu mogą być użytkowane również przez dzieci czy alergików. Metody wytwarzania naszych mebli są również ekologiczne, co docenia wiele osób. W niektórych kolekcjach wykorzystaliśmy skórę, szkło lub materiał obiciowy. W każdym przypadku dbamy o dobrą jakość użytych materiałów, które posłużą Państwu wiele lat i nie ulegną niszczeniu.