Gdzie kupić nowe mieszkanie w Bydgoszczy?

osiedle

W sercu Polski, w województwie kujawsko-pomorskim znajduje się piękne miasto -Bydgoszcz. Ci, którzy chcieliby tu zamieszkać na stałe, na pewno zainteresują się nowymi inwestycjami mieszkaniowymi. Gdzie warto kupić mieszkanie w Bydgoszczy?

Inwestycja Przy IV Śluzie

Według lokalnego portalu informacyjnego za najciekawszą w ostatnich latach inwestycję mieszkaniową w Bydgoszczy uznaje się projekt Przy IV Śluzie. To osiedle położone przy ulicy Wrocławskiej, nad Kanałem Bydgoskim. Realizatorem projektu jest Red Co. Składa się on z 107 nowych mieszkań, zlokalizowanych w 6-kondygnacyjnych dwóch budynkach mieszkalnych.

Lokale mieszkalne mają metraż od 24 do 245 mkw. Największe mieszkania to okazałe apartamenty – mieszkania dwupoziomowe, do których przynależą przestronne tarasy. Do dyspozycji wszystkich lokatorów będzie dwukondygnacyjny parking podziemny, na którym znajdzie się 120 wydzielonych miejsc postojowych.

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja – w pięknej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie zabytkowej IV Śluzy Wrocławskiej, od której inwestycja wzięła swoją nazwę. Tereny zielone i Kanał Bydgoski sprawiają, że nie brakuje tu miejsc do uprawiania sportu i rekreacji na świeżym powietrzu.

Obiekt Leśna 4

Kierując się tym, aby mieszkanie kupowane od dewelopera miało w otoczeniu dużo zieleni, na pewno warto zainteresować się obiektem „Leśna 4”. To położone również w Bydgoszczy osiedle leśne, na którym stworzono luksusową, komfortową przestrzeń mieszkalną. W budynku wybudowany przez dewelopera przy Leśnej 4 mieści się 30 nowych mieszkań, mających od 43 do 95 mkw powierzchni. Mieszkania na wyższych kondygnacjach budynku mają otwartą przestrzeń, w postaci przestronnego tarasu. W hali parkingowej znajdującej się w budynku jest 26 miejsc postojowych, a 4 znajdują się w zewnętrznej części całego kompleksu Leśna 4.

Osiedle Impresja

Trzecią propozycją w zakresie wyboru nowego mieszkania zlokalizowanego w Bydgoszczy będzie lokal na „Osiedlu Impresja”. Znajduje się on przy ul. Powstańców Warszawy. Osiedle obejmuje wielorodzinne budynki mieszkalne. Niegdyś był tu dawny stadion klubu Brda. Atutem „Osiedla Impresja” jest jego położenie. Z jednej strony budynki graniczą ze ścisłym centrum Bydgoszczy, ale z drugiej blisko stąd do Parku Miejskiego w Myślęcinku, gdzie można spędzać miło czas całą rodziną na łonie natury.