Meble wypoczynkowe – budujemy komfortowe wnętrze

meble

Żyjemy w świecie dynamicznych zmian, a oczekiwania współczesnych klientów rosną w miarę rozwoju nowych technologii i wzrostu dochodów mieszkańców. Coraz więcej osób docenia wysoką jakość i odpowiedni komfort życia, a jednocześnie dąży do zapewnienia sobie optymalnych warunków życia. Projektanci wzornictwa przemysłowego tworzą różne rodzaje mebli dostosowane do wymagań i potrzeb różnych grup klientów. Jednym z obecnie rozwijających się trendów są meble dla osób wymagających rehabilitacji oraz osób z różnymi dysfunkcjami ruchu.

Meble dostosowane do potrzeb różnych użytkowników

Z uwagi na rosnące potrzeby konsumentów powstają wyjątkowe kolekcje komfortowych mebli zaliczanych do klasy mebli Premium. Znajdują się wśród nich nie tylko fotele i kanapy, lecz także krzesła biurowe, które zostały odpowiednio dostosowane do potrzeb różnych osób. Meble wykonane z najwyższej jakości materiałów spełniają wymagania praktycznie wszystkich pracowników biurowych, którzy spędzają długie godziny w pozycji siedzącej. Nowoczesne krzesła i fotele biurowe mają specjalnie skonstruowane siedziska i optymalnie wyprofilowane oparcia oraz praktyczne podłokietniki. Dzięki tym elementom meble te są wyjątkowo wygodne i funkcjonalne zapewniając pracę w komfortowych warunkach wszystkim osobom, również tym, które cierpią na bóle kręgosłupa.

Meble dla osób wymagających rehabilitacji

Sklep internetowy https://www.ergoexpert.pl/ oferuje bardzo zróżnicowaną ofertę mebli zaprojektowanych zgodnie z zasadami ergonomii oraz wymogami współczesnych przepisów. W efekcie działań projektantów powstają wygodne i eleganckie meble przeznaczone dla osób różnych potrzebach. Dużą grupę klientów poszukujących funkcjonalnych i nowoczesnych mebli stanowią osoby z problemami kręgosłupa, m.in. osoby starsze oraz wymagające stałej rehabilitacji.

Wielofunkcyjne fotele do masażu

Komfortowe fotele marki HALMAR recliner to meble klasy Premium. W ofercie znajdują się cztery modele – Halmar, Matador, Pulsar oraz Senator w czterech wariantach kolorystycznych. Obicie z praktycznego i estetycznego materiału, ekoskóry, zapewnia trwałość i łatwo ją czyścić. Poszczególne modele foteli wyposażono w funkcję masażu rolkowego, które zapewnia pełen relaks po intensywnym dniu pracy lub wysiłku fizycznym. Warto podkreślić, że wszystkie modele zaopatrzono w opcję podgrzewania oparcia w części lędźwiowej, która wzmacnia skuteczność masażu. Model Senator ma również wbudowany mechanizm regulujący ustawienie pozycji fotela. Regulacja fotela umożliwia łatwe podnoszenie i opuszczanie oparcia, a także pozwala rozłożyć go do pozycji leżącej. Dzięki tym opcjom stanowi znakomity fotel do pracy i odpoczynku. Maksymalne obciążenie każdego fotela wynosi 136 kg.

Fotel masujący marki HALMAR Pulsar recliner

Fotel Pulsar to nowoczesny mebel wypoczynkowy wzbogacony o funkcję efektywnego masażu. Fotel jest sterowany za pomocą pilota, dzięki któremu można wybrać odpowiedni rodzaj masażu, regulować jego intensywność oraz czas trwania, a także ustawić odpowiednią strefę masażu: lędźwie, talia, nogi i plecy. Wskaźniki na pilocie wskazują czas oraz poziom siły masażu, a także wybrany program.