Para doskonała – sofa i fotel

sofa

Kiedy zastanawiamy się nad odpowiednim wyborem fotela, który będzie pasował do naszych potrzeb i wystroju mieszkania czy do zakupionej wcześniej sofy lub narożnika, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na wszystkie funkcje fotela. W swojej kolekcji marka Gala Collezione posiada fotele wyposażone w standardowe funkcje oraz te niezwykle wysublimowane, z których czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy. Warto jednak zwrócić na nie uwagę. W asortymencie odkryjemy fotele z funkcją relaksu dopasowujące się do ulubionej pozycji ciała użytkownika. Mogą być to fotele rozkładane manualnie, czyli siłą mięśni lub rozkładane elektrycznie. Jedną z najciekawszych ofert jest fotel z opcją bujania.

Muzyka z fotela

Powrót do domu po intensywnym i wymagającym dniu w pracy? Cóż innego poprawi nasz komfort psychiczny i fizyczny, niż spełniający wszystkie nasze wymagania fotel? W nim możemy rozluźnić mięśnie i ukoić umysł podczas wsłuchiwania się w nasze ulubione dźwięki Bacha, Jazzu, czy Billie Holiday. Takie przyjemne chwile zapewni nam na przykład w fotel Arosa – fotel z funkcją relaksu, w którym możemy zmieniać kąt nachylenia oparcia i podnóżka, dopasowując go do ulubionej pozycji ciała. Dodatkowo samodzielnie możemy dokonać wyboru koloru obicia oraz barwy nici.

Pikowany design

Gala Collezione  pozwala nam wybierać wśród szerokiej gamy kształtów, rozmiarów i kolorów obić, dopasować fotel do sofy lub połączyć ze sobą kilka foteli. Nowatorskim dodatkiem w naszym salonie na pewno będzie idealnie wyprofilowany pikowany fotel Voss, który jest obecnie jednym z najmodniejszych na rynku. Jego smukłe nóżki oraz pikowane wysokie oparcie z tak zwanymi uszami sprawiają, że jesteśmy nim otuleni. Mamy też możliwość wyboru koloru drewnianych nóżek. Taki fotel na pewno diametralnie zmieni nasze wnętrze i doskonale sprawdzi się zarówno w zestawieniu z sofą z tej samej kolekcji, jak i samodzielnie lub w połączeniu z kilkoma fotelami, które znajdziecie na www.galameble.com/fotele-do-zestawow

Chaise longue

Szezlong to mebel, który gwarantuje odpoczynek w pozycji półleżącej z podparciem nóg. Dzięki niemu możemy poczuć się jak na francuskim dworze w wieku XVIII, kiedy to rozkwitał styl rokoko, a wraz z nim popularność zyskiwał model tego wydłużonego fotela.

Szezlong Orio o modernistycznym wyglądzie i tradycyjnym smaku jest przede wszystkim dla tych, którzy lubią odpoczywać w pojedynkę oraz dla osób mających większą przestrzeń na dodatkowe wyposażenie. Najlepszym atutem tego wyjątkowego siedziska jest elektryczna regulacja pozycji siedziska, która umożliwia dopasowanie mebla do potrzeb użytkownika. Wyższe ustawienie oparcia sprawdzi się podczas czytania, a niższe podczas wypoczynku leżącego. Wygodny fotel to nie tylko ozdoba mieszkania, ale także siedzisko zapewniające komfort z najwyższej półki.