Płyty na miarę, jakiej potrzebujesz!

przemysł

Potrzebujesz płyty, aby umieścić na niej reklamę? A może chcesz mieć od razu płytę z frezem, grawerunkiem bądź wyciętym wzorem? We wszystkich przypadkach doskonałym rozwiązaniem będą Płyty Fabertec. Dowiedz się dlaczego!

Bogactwo materiałów i sposobów obróbki

W bogatej ofercie firmy znajdują się zarówno płyty PCW (PCV) spienione i twarde, jak i plexi, HIPS, poliwęglanowe oraz wykonane ze styroduru, a także kompozytowe. Dzięki takiemu ogromnemu wyborowi nie musisz odwiedzać kilku-kilkunastu hurtowni i sklepów, lecz dostajesz wszystkie potrzebne produkty w jednym miejscu. Mało tego – możesz zamówić płyty przycięte dokładnie na taki wymiar, jaki jest Ci potrzebny do zaplanowanej pracy. Oszczędza Ci to czas i koszty, które należałoby poświęcić na samodzielne przycięcie lub powierzenie tego zadania innej firmie. Ponadto możesz zamówić także takie usługi jak frezowanie CNC w tworzywach sztucznych oraz cięcie w styrodurze, PCV oraz aluminium liter i dowolnych kształtów 3D według projektu zleceniodawcy. Park maszynowy Płyt Fabertec pozwala na wycinanie różnorodnych projektów z bardzo dużą precyzją oraz jakością cięcia!

Jeśli samodzielnie zajmujesz się montowaniem reklam, Płyty Fabertec mają Ci do zaoferowania mnóstwo służących do tego praktycznych narzędzi. Profile aluminiowe dolne, górne, zamykające czy łączące, taśmy samoprzylepne, farby i kleje – nie musisz ich szukać, ponieważ już czekają na Ciebie w sklepie online, 24 godziny na dobę.

Jakość i korzystne ceny!

Płyty Fabertec nie tylko dostarczają materiały wysokiej jakości, ale również robią to w bardzo przystępnych cenach. Ponadto sklep docenia klientów, którzy podejmują z nim większą współpracę, więc w zależności od wartości zamówienia możesz liczyć na takie miłe bonusy jak darmowa przesyłka, a także rabaty nawet do 10%.

Na każdy sprzedawany przez Płyty Fabertec towar wystawiana jest faktura VAT, niezbędna, jeśli kupujesz materiały od sklepu, aby użyć ich w ramach swojej działalności gospodarczej. Podczas zakupów na firmę należy zaznaczyć w zamówieniu opcję „firma” i wpisać swój numer NIP. Gdy kupujesz je jako osoba prywatna, nie jest Ci ona potrzebna.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące płyt oraz oferowanych przez Płyty Fabertec materiałów, możesz skontaktować się ze sklepem w dowolnym momencie. Uzyskasz tam nie tylko odpowiedzi, ale i pomoc w najlepszym wyborze materiałów do wykonania zaplanowanej pracy.