Promiar – lekiem na spory między sąsiadami!

1

Bardzo często jest tak, że wykonanie pomiarów geodezyjnych jest konieczne, aby rozwiązać spór między sąsiadami. Źle wytyczona droga, niewłaściwie wkopane słupki graniczne czy postawienie ogrodzenie na działce sąsiada – to jedne z najczęstszych przyczyn, które skutkują sporem między sąsiadami. Muszę przyznać, że w moim przypadku było podobnie. Chciałem ogrodzić swoją działkę, wzdłuż której przebiegała droga należąca do sąsiada. Według słupków granicznych droga przebiegała prawidłowo, jednak patrząc na mapkę wychodziło, że sąsiad przekroczył granicę mojej działki. Musiałem skorzystać z usług geodezyjnych, aby wyjaśnić to zdarzenie.

Szybka i fachowa pomoc to podstawa!

Ogrodzenie, które zamierzałem wykonać było betonowe. Miałem umówiony termin z firmą, która miała ten płot mi postawić. Dlatego patrząc na mapki wiedziałem, że muszę szybko znaleźć firmę, która wykona mi pomiary działki w jak najszybszym terminie. W Internecie znalazłem firmę Promiar. Firma ta miała same pozytywne opinie, dlatego postanowiłem skorzystać z ich usług. Ku mojemu zadowoleniu już po dwóch dniach byłem umówiony z Geodetą, który miał podjąć się wymierzenia działki.

1
Wysoki poziom oferowanych usług – lepszego fachowca nie spotkałem!

Muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony z pracy jaką wykonał geodeta. Po umówieniu się geodeta przyjechał na czas, co bardzo sobie cenię, gdyż na co dzień mam jego ograniczoną ilość. Pracownik firmy Promiar przeanalizował mapki oraz miejsce wkopanych słupków. Okazało się, że to właśnie sąsiad przekroczył granicę mojej działki, gdyż słupki były niewłaściwie wkopane.

2

Całe szczęście, że wpadłem na pomysł wcześniejszego przeanalizowania mapek. Gdyby nie to, straciłbym kawałek swojej działki, a płot postawiony byłby nieprawidłowo. Dlatego każdemu radzę przed dokonywaniem takich czynności sprawdzić wszystko dokładnie, aby później móc uniknąć dodatkowych problemów. Co do firmy Promiar, która wykonała usługi, muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony i polecam ją wszystkim tym, dla których czas jest cenną wartością.