Sufity napinane DPS na targach Batimat 2017 w Paryżu!

stół

Już od 6 do 10 listopada 2017 w Paryżu odbędą się międzynarodowe targi Batimat 2017. Swoje produkty zaprezentuje na nich polski producent – sufity napinane DPS z Katowic. To wyjątkowe wydarzenie w skali całej Europy!

Sufity napinane DPS

DPS jest polskim producentem, który swoją działalność rozpoczynał już ponad dwadzieścia lat temu. Przez ten czas jednak sporo się zmieniło, a rozwiązania proponowane przez katowicką firmę mocno ewoluowały. Ekspansja marki sprawiła, że w tej chwili sufity napinane DPS dostępne są w ponad 70 krajach na całym świecie, zyskując uznanie wśród użytkowników oraz architektów. To elastyczne i funkcjonalne rozwiązanie znajdzie swoje zastosowanie w projektach budynków użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych oraz wszelkich miejscach, w których spotykają się duże grupy ludzi. To również rozwiązanie, które wpasuje się w design nowoczesnych wnętrz mieszkalnych.

mieszkanie

Sufity napinane DPS oferują ogromne możliwości personalizacji – klienci polskiej firmy mogą wybierać z ponad setki dostępnych barw, kilkunastu innowacyjnych systemów sufitowych oraz wielu rodzajów powłok.

Rozwiązania DPS obejmują także możliwość stworzenia aranżacji świetlnej ściśle połączonej z powłoką sufitową (DPS light), nadruk dowolnej grafiki na suficie napinanym (DPS picture) czy opcję instalacji membrany na ścianie (DPS wall). Te i inne rozwiązania znalazły uznanie nie tylko wśród klientów oraz miłośników designu, ale także w gronie specjalistów i designerów – w tym także organizatorów międzynarodowych targów Batimat 2017.

widok

Międzynarodowe targi Batimat 2017

Targi Batimat to wydarzenie zrzeszające przedstawicieli wszystkich zawodów związanych z budownictwem, architekturą i designem. Od poniedziałku do piątku w halach wystawienniczych w Paryżu zaprezentują się tysiące firm, prezentujących swoje najnowsze rozwiązania dla przestrzeni prywatnych i publicznych. Odbędą się także wykłady, warsztaty oraz spotkania ze znanymi osobistościami świata designu i budownictwa.

Więcej informacji na temat targów Batimat 2017 oraz sufitów napinanych DPS uzyskasz, kontaktując się bezpośrednio z firmą DPS.