Szafy w zabudowie, czyli ład i porządek w nowoczesnym stylu

szafa

Wygodny dom to taki, w którym panuje ład i porządek. I najlepiej, jeśli jest to efekt naturalny, wynikający z praktycznego zagospodarowania przestrzeni. Jeśli chcemy, by właśnie takim miejscem był nasz dom, istnieje na to jeden, prosty sposób. Jaki? Szafy na wymiar!

Współczesność i możliwości, jakie ze sobą niesie, sprzyjają indywidualności. Dzięki temu możemy idealnie dopasować do swoich potrzeb każde pomieszczenie, w którym przebywamy. Szczególnie przydatne jest to w przypadku mebli, żyjemy przecież w epoce gadżetów, różnego rodzaju urządzeń RTV, AGD i wielu innych rzeczy, które szczelnie wypełniają naszą przestrzeń. Jednak niekoniecznie  chcemy przez cały czas mieć je na widoku.

I to właśnie szafy w zabudowie, za sprawą swojej funkcjonalności, zaprowadzają upragniony ład w naszym świecie, a przy okazji pozwalają stworzyć wnętrze o wyjątkowym designie.

Styl i wygoda w nowoczesnej formie

Dynamiczny rozwój meblowych systemów do zabudowy, obejmujących nie tylko szafy na wymiar, ale również funkcjonalne i designerskie regały, spowodował olbrzymie zainteresowanie tego typu rozwiązaniami wnętrzarskimi.

Jedną z firm specjalizujących się w tworzeniu takich systemów jest Komandor, polskie przedsiębiorstwo meblowe, które już od 25 lat zajmuje się produkcją niezwykle praktycznych i oryginalnych mebli na wymiar.

Swój sukces firma zawdzięcza autorskim rozwiązaniom projektowym, które obejmują zarówno funkcjonalne i nowoczesne systemy do zabudowy w postaci otwartych regałów, jak i systemy do drzwi przesuwnych i składano-przesuwnych, a także drzwi podwieszanych czy drzwi skośnych do nietypowych pomieszczeń (np. poddasze).

Systemy te stanowią część konstrukcyjną produkowanych przez firmę szaf w zabudowie. Natomiast rozwiązania podwieszane znajdują również zastosowanie w formie drzwi oddzielających pomieszczenia.

Szafy na wymiar zawsze i wszędzie?

Sprawne połączenie nowoczesnej technologii, unikalnego designu i możliwości funkcjonalnego rozmieszczenia wewnętrznych elementów i akcesoriów sprawia, że szafy Komandor nie są już tylko miejscem do przechowywania ubrań czy butów. Ich użyteczność jest nieograniczona. Za sprawą samodzielnego rozplanowania położenia półek oraz ich wielkości możemy stworzyć szafę dosłownie skrojoną na nasze potrzeby.

Co za tym idzie, szafy na wymiar świetnie sprawdzają się zarówno w przedpokojach, garderobach i sypialniach, jak i pokojach dziennych, kuchniach, gabinetach, pomieszczeniach gospodarczych, a nawet łazienkach. Sami decydujemy o tym, jak będą wyglądać fronty i wnętrze naszych mebli.

W ten sposób możemy stworzyć niezwykle funkcjonalne meble idealnie pasujące do konkretnego wnętrza i stylu aranżacyjnego. A z nikim nie zrobimy tego lepiej niż ze sprawdzonym producentem, jakim jest firma Komandor.