Szalunki papierowe w Tarnopak.pl

szalunki

Wyobraźmy sobie parterowy dom w prostokątnej bryle, a pośrodku ganek z zadaszeniem. Budynek wzniesiony na wzór dawnych dworków szlacheckich. Lub dwukondygnacyjny ogromny dom, który skrywa w środku przestronny, ponadprzeciętnej wielkości salon. Co łączy te dwa budynki? Z pewnością obecność filarów podtrzymujących płytę betonową. Takie klasyczne budynki cieszą się coraz większą popularnością. Chcąc uprościć wykonanie takiej konstrukcji Tarnopak.pl oferuje swoim klientom szalunki papierowe. To doskonałe narzędzie, szczególnie jeżeli wspomniane słupy to tylko pojedyncze sztuki i nie potrzebujemy stałej formy, która wymaga późniejszego przechowywania.

Co oferuje producent szalunków papierowych?

Szalunki papierowe dostępne na stronie Tarnopak.pl mają formę okrągłych tekturowych tulei. Są produkowane w Zakładzie Produkcji Opakowań TARNOPAK, ze spiralnie zwijanych tulei. Produkt ten charakteryzuje się dobrze przemyślanymi rozwiązaniami. Między innymi oblekany jest specjalnymi powłokami na zewnątrz. Wnętrze tulei jest pokryte specyficzną warstwą papieru. Ma ona za zadanie zapobiegać przywieraniu betonu do tulei, oraz chronić ją przed zawilgoceniem. Natomiast na zewnątrz i na krawędziach znajduje się warstwa impregnująca, która chroni tuleje przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, m.in. przed deszczem. Producent oferuje także możliwość personalizacji tulei na zewnętrznej warstwie. To interesujące rozwiązanie, jeżeli prowadzimy firmę budowlaną i chcemy ją dodatkowo zareklamować. Tuleje możemy idealnie dopasować do wymagań projektu danego budynku. Standardowo istnieje możliwość zakupu tulei o długości od 3 do 4m, a jej szerokość może wynosić od 15 do aż 80cm. Ale to nie wszystko, co oferuje producent. W przypadku zapotrzebowania na dłuższy, krótszy lub o mniejszej średnicy szalunek, wystarczy skontaktować się ze sklepem. Tarnopak w przystępnej cenie i nie długim terminie zrealizuje zamówienie na każdy wymiar.

Do czego są rekomendowane tuleje szalunkowe?

Producent Tarnopak zaleca ofertę tulei szalunkowych zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Ten rodzaj szalunku jest idealnym i szybkim sposobem na wykonanie betonowych słupów i podpór. Zarówno do rozwiązań dekoracyjnych, jak i technicznych, służących podparciu płyty betonowej. Tuleje szalunkowe są doskonale spełniającym swoje funkcje produktem i co ważne, mało problematycznym. Nie wymagają one bowiem późniejszego składowania i nie zajmują miejsca. Charakteryzują się również bardzo szybkim i łatwym demontażem.