Wybór pewnego mieszkania z rynku pierwotnego

dom

Zakup mieszkania niejednokrotnie wiąże się z licznymi kosztami i nieprzespanymi nocami, a zwykle również – nieoczekiwanymi problemami i defektami własnych już czterech ścian. Jak jednak tego uniknąć? Otóż, doskonałym sposobem na uniknięcie zaskakujących często sytuacji jest po prostu kupno mieszkania z rynku pierwotnego.

Mieszkania z rynku pierwotnego to gwarancja najwyższej jakości oraz pewność, iż prywatny kąt został wzniesiony zgodnie z podstawami nowego budownictwa. Istnieje również – jak sama nazwa wskazuje – pewność, iż jest to miejsce niezamieszkałe wcześniej przez nikogo, a tym samym nie występują żadne defekty związane z użytkowaniem poprzednich właścicieli.

Nie taki diabeł straszny…

Choć rynek pierwotny jest pełen ofert, nie każda okazuje się – w zderzeniu z rzeczywistością – tak piękną, jak w ogłoszeniu. Warto więc postawić na dewelopera pewnego i doświadczonego. Jednym z nich jest firma WAN, która posiada wieloletnią wiedzę na temat inwestycji mieszkaniowych oraz sprzedaży mieszkań właśnie z pierwszej ręki.

Postaw na spokojny sen

Chcąc spać w przyszłości spokojnie, we własnym mieszkaniu, warto zdecydować się na kupno czterech ścian z rynku gwarantującego swobodę nie tylko mieszkalną, ale również projektową. Dzięki apartamentom, które oferuje WAN, istnieje pewność, iż są one nie tylko inwestycją na wiele lat, ale również zostały stworzone w myśl nowoczesnej technologii oraz w dogodnej lokalizacji. Niektóre obiekty – co warto wiedzieć – posiadają zarówno podziemne garaże, jak i ochronę.

Ponadto, mieszkania z rynku pierwotnego, w przeciwieństwie do obiektów wcześniej już zamieszkałych, można od absolutnych podstaw samodzielnie urządzić, włączając w to nie tylko kolor ścian oraz meble, ale również płytki w kuchni czy układ łazienki.

Statystyki nie kłamią

Opierając się o najnowsze dane, ponad 50% osób ankietowanych nie rozważa zakupu mieszkania z rynku wtórnego, a właśnie pierwotnego. Dla wielu są to większe możliwości, a także pewność zamieszkania w miejscu, z którym wcześniej nikt nie miał do czynienia jako właściciel.

Wyboru pomiędzy rynkiem wtórnym a pierwotnym należy dokonać bowiem już na pierwszym etapie rozważań o własnym mieszkaniu. Jest to niezwykle ważne, aby następnie móc poszukiwać wymarzonego kąta pod względem własnym preferencji oraz oczekiwań.

Wybór dewelopera

Decydując się na rynek pierwotny, należy wybrać również dewelopera, który powinien posiadać doświadczenie oraz wiedzę na temat własnej działalności. Jedną z takich firm jest WAN, która od ponad 20 lat działa w Polsce, oferując zarówno inwestycje mieszkalne, jak i biznesowe.