Wygodny narożnik z elektryczną funkcją Relax od producenta mebli

Wygodny narożnik z elektryczną funkcją Relax od producenta mebli

Poznaj najciekawsze rozwiązania, które sprawdzą się w Twoim salonie. Wybierz narożnik z elektryczną funkcją relax, modułowy lub z systemem audio.

Aranżacja salonu w nowym domu

Salon jest miejscem, w którym zwykle tętni życie. To tutaj wszyscy domownicy będą spędzać wspólnie czas, to tutaj będziecie gościć znajomych, relaksować się, dzielić przeżyciami. Urządzając wnętrze domu, poświęćcie szczególną uwagę właśnie salonowi. O ile sypialnię, pokój dziecięcy, urządza się zwykle pod 1-2 osoby, o tyle salon musi stanowić miejsce, w którym każdy będzie się czuł dobrze, nawet goście.

Podstawą przyjaznego, komfortowego salonu jest wygodna kanapa. Jeśli masz do zagospodarowania dużą przestrzeń, posiadasz liczną rodzinę lub często ktoś wpada z wizytą, w Twoim domu doskonale sprawdzi się narożnik z serii Siesta https://www.corneros.pl/sklep/narozniki/naroznik-z-elektryczna-funkcja-relax/.

Wygodne narożniki do salonu

Narożniki z elektryczną funkcją Relax to meble dla wymagających, którzy cenią sobie innowacyjne rozwiązania. Dzięki elektrycznie sterowanemu oparciu samodzielnie wybierzesz najwygodniejszą pozycję do odpoczynku. Seria Siesta posiada bogatą ofertę ciekawych rozwiązań.

Narożnik z fotelem relax sprawdzi się podczas wieczorów z dobrymi serialami, narożnik z audio pozwoli Ci się odprężyć przy dźwiękach ulubionej muzyki, a narożnik z regulowanym zagłówkiem da ukojenie spiętym mięśniom karku po długim dniu pracy.

Godny uwagi jest także model narożnika z barkiem. Ten niewielki dodatek, to świetne udogodnienie nie tylko po to, by postawić kieliszek z winem, kawę i przekąskę, lecz może również służyć jako podpórka pod książkę, komputer czy grę planszową.

Sprytne rozwiązania – narożniki z dodatkowym miejscem

Jeśli zależy Ci na tym, by w domu mieć jak najwięcej przestrzeni, wybierz narożnik z pufami. Schowane na co dzień pufy wyglądają jak integralny element kanapy. W każdej chwili jednak można je wysunąć i zapewnić dodatkowe miejsce do siedzenia. Wartymi uwagi są także narożniki modułowe, w których układ elementów możesz modyfikować w zależności od potrzeb.

A co powiesz na narożnik z półkami? Doceniają go szczególnie miłośnicy książek. Na półkach możesz również schować ciepłe koce lub dodatkowe poduszki.

Już teraz sprawdź szeroką ofertę marki Corneros. Znajdziesz tu duże narożniki na wymiar, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.